KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13195412
nr 1319 5412
Servulo Esmeraldo
(1929-2017), Brasilien
Färgetsningar, 5 st, Sérvulo Esmeraldo (1929-2017), Brasilien. Signerad, numrerad, oramat löst blad, 37,5x28 cm
Sérvulo Esmeraldo, brasiliansk konstnär född 1929, död 2017.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:24:35
13/4 17:16:22
Servulo Esmeraldo
Läs mer om Servulo Esmeraldo